1. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia przyniosła 2617zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30 zaś dorosłych i młodzież na godz. 17.3o.
  3. W środę odbędzie się spotkanie dla klas II ponadgimnazjalnych o godz. 19.00.
  4. W sobotę na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich małżonków, którzy w tym roku przeżywają swoje 10-lecie sakramentu małżeństwa wraz z rodzinami.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii na sumie o godz. 8.3o wystąpi chór „Basilica Cantans” z parafii św. Antoniego we Wrocławiu pod dyrekcją Mirosławy Jura-Żegleń.
  6. Z okazji 69. rocznicy masowych straceń mieszkańców Torunia w lasach podtoruńskiej Barbarki odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza Święta przy pomniku upamiętniającym miejsce kaźni.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii przyjmujemy intencje modlitw za zmarłych (wypominki). Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Intencje i ofiary na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione 2 XI o godz. 8.30 i 18.00, można składać do skarbonki przy chrzcielnicy. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Pamiętajmy, że modlitwa i ofiara Mszy Św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  8. Pan kościelny i pan organista zaczynają roznosić opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko Oni mają stosowne upoważnienia.