1. Podczas zeszłotygodniowej zbiórki do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, a uczących się w Zespole Szkół nr 24 zebraliśmy 5295,24 zł. Jeszcze raz składamy wszystkim serdeczne podziękowania.
  2. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru. Zapraszamy głównie młodych ludzi, którzy posiadaj talent muzyczny i chcą się rozwijać.
  3. Katechetów uczących na terenie naszej parafii zapraszamy w piątek na godz. 18.00 na Mszę św., a następnie na spotkanie w domu parafialnym.
  4. Dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w sobotę w dwóch grupach: pierwsza grupa o godz. 9.00, druga o godz. 10.00.
  5. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 11.00.
  6. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na wspólną Mszę św. w przyszłą niedzielę na godz. 15.00, a po niej na spotkanie do salki parafialnej.
  7. Organizujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Ziemi Świętej w dniach 9-16 października br. W programie wizyta m.in. w Kanie Galilejskiej, Betlejem, Jerozolimie, Nazarecie oraz wielu innych miejscach związanych z życiem i działalnością Jezusa Chrystusa. Koszt pielgrzymki 3300 zł, zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę 25 września na godz. 11.00.
  8. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą o pomoc w niesieniu pomocy ubogim rodzinom naszej parafii, a także prosi o przekazanie im lodówki, pralki oraz pampersów. Informacje można uzyskać pod numerem tel.: 506 913 671. Za okazane dobro składamy serdeczne Bóg zapłać.