1. Osoby, które w czerwcu uczestniczyły w parafialnej pielgrzymce do sanktuariów na południu Polski zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe dziś o godz. 16.00 w salce parafialnej.
  2. Uczniów z klas gimnazjalnych zapraszamy na spotkania przygotowujące do bierzmowania. Odbędą się one w następujące dni: dla klas I w piątek o godz. 16.30 lub 19.00 w salce parafialnej, dla klas II w środę tylko o godz. 16.30 lub 19.00 w salce parafialnej, natomiast z klas III w środę o godz. 16.30 w kościele.
  3. Liderów poszczególnych ruchów, stowarzyszeń i wspólnot działających przy naszej parafii zapraszamy na spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy św. Jest to spotkanie obowiązkowe.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na obiady dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin naszej parafii, a które uczą się w Zespole Szkół Nr 24. Prosimy o dar serca podczas tej zbiórki.
  5. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. wspólnotową w przyszłą niedzielę na godz. 15.00. Po Mszy św. spotkanie w salce.
  6. I Różę różańcową zapraszamy na Mszę św. w sobotę na godz. 8.00.
  7. Pielgrzymom udającym się w najbliższą sobotę na pielgrzymkę do Włoch przypominamy, że zbiórka jest zaplanowana na godz. 6.15 przy kościele. Prosimy o punktualność.
  8. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.