1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone w poprzednią niedzielę ofiary na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii. Łącznie na ten cel zebrano 4.784 złote i 76 groszy.
  2. Dziś o godz. 15.oo odprawiona zostanie msza święta w intencji róż różańcowych naszej parafii a po niej spotkanie formacyjne. Wszystkich czcicieli i nowych kandydatów do szóstej róży serdecznie zapraszamy.
  3. Rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Wszystkie dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie (oprócz sobót) na godz. 16.30 zaś dorosłych i młodzież na 17.30.
  4. Jutro to jest 1 października w parafii św. Józefa na Bielanach odbędzie się uroczystość poświęcona 40 rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy, patronki naszej diecezji. Uroczystości rozpoczynają się o godz. 18.oo. Szczegóły na plakacie.
  5. We wtorek obchodzić będziemy wspomnienie Aniołów Stróżów, w czwartek Św. Franciszka z Asyżu – jest to dzień rocznicy sakry księdza biskupa Andrzeja, w piątek – Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu a w sobotę Św. Faustyny Kowalskiej.
  6. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek nabożeństwo różańcowe w intencji powołań kapłańskich i zakonnych również z naszej parafii. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godz. 16.oo dla dorosłych od 17.oo. W pierwszą sobotę o godz. 7.15 zapraszamy na różaniec fatimski oraz odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Zwycięskiej. Sumę odpustową sprawować będziemy o godz. 13.oo. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w tej największej dla parafii uroczystości będącej zarazem podziękowaniem Panu Bogu za dary, które składacie na rzecz remontu dachu naszego kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian.
  9. Jak co roku organizujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia. W tym roku odbędzie się ona 13 października. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii.