1. W zakrystii przyjmujemy jeszcze intencje modlitw za zmarłych, czyli zdrowaśki – wypominki. Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Można tez składać własne kartki. Do środy za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie modlitwy w intencji zmarłych można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Oczywiście trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Modlitwa i ofiara Mszy św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych!
 2. W środę o g. 19.oo w salce odbędzie się kolejne spotkanie w cyklu przygotowania młodzieży bierzmowanej do małżeństwa i rodziny. Do udziału w spotkaniach zobowiązani są uczniowie pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych z naszej parafii.
 3. W czwartek przypada liturgiczne święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 4. W sobotę będziemy obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. Jest to jednocześnie dzień modlitw za Ojczyznę. Msze święte w naszym kościele o g. 8.oo i 18.oo.
 5. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
 6. P. kościelny i p. organista roznoszą już opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
 7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Naszą Wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
 8. Papieska intencja modlitewna na listopad:
  „Aby na całym świecie położono kres
  wszelkim formom terroryzmu ”
  .