1. W czwartek obchodzimy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. W związku z tym zapraszamy wszystkich na dodatkową Mszę świętą na godz. 10.00, która zostanie oprawiona w intencji naszej Ojczyzny. Zwracamy się również z prośbą o wywieszenie flag w oknach mieszkań, niech stanie się ona symbolem miłości do Polskiej Ziemi.
  2. Spotkanie dla klas III gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w kościele. Natomiast klasy I gimnazjum zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 17.00 lub 19.00 do salki parafialnej.
  3. Przypominamy, że w parafii prowadzone są nauki przedmałżeńskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy zatem uczniów klas I na spotkanie we wtorek o godz. 19.00.
  4. Na spotkanie Klubu Seniora zapraszamy w sobotę na godz. 15.30. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bowiem Klub Seniora obchodzi swój 4 jubileusz. Serdecznie zapraszamy
  5. Młodzież ze szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej zapraszamy do włączenia się i wspólnego tworzenia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jest to grupa, która chce twórczo wykorzystać młodość uczestników i ubogacić ich osobowość. Spotkanie odbędzie się dziś w niedzielę o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  6. Scholę dziecięcą oraz wszystkie dziewczynki, które chcą śpiewać w scholi zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dlatego przed kościołem będziemy zbierać do puszek na potrzeby Kościoła w Iraku. Również w przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji. Polecamy je Waszej ofiarności.