1. W zakrystii przyjmujemy jeszcze intencje modlitw za zmarłych, czyli zdrowaśki – wypominki. Podajemy dzień i godzinę ich odmówienia. Formularze są wyłożone z przodu i pod chórem. Można tez składać własne kartki. Modlitwa i ofiara Mszy św. są najlepszym dowodem naszej pamięci o zmarłych.
  2. Dzisiejsza kolekta zbierana jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. W środę w Auli Wyższego Seminarium Duchownego o g. 20.oo będzie miał miejsce kolejny wykład otwarty z nowego cyklu: Testament Jezusa Chrystusa. Siedem ostatnich słów z krzyża odczytane dzisiaj. (ks. dr hab. Jan Perszon, prof. UMK – dziekan Wydziału Teologicznego)
  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej zapraszamy na katechezę sakramentalną, która odbędzie się w sobotę w kościele, w dwóch grupach: o g. 9.oo i 10.oo.
  5. W sobotę zapraszamy na drugie spotkanie Klubu Seniora. Odbędzie się ono w salce w domu parafialnym o g. 15.3o. Liczymy, że przybędzie na nie jeszcze więcej osób, a jego atmosfera będzie przynajmniej tak dobra, jak pierwszego!
  6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
  7. P. kościelny i p. organista roznoszą opłatki świąteczne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienia.
  8. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Naszą Wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  9. Papieska intencja modlitewna na listopad:
    „Aby na całym świecie położono kres wszelkim formom terroryzmu ”.