OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na inwestycje w naszej parafii. Z nastaniem wiosny rozpoczniemy dalsze realizowanie projektu „Ogrody Maryi”.
  3. Dzisiaj o godz. 13.00 odprawimy Mszę św. dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne do kościoła: w poniedziałek 9 lutego na godz. 16.00, oraz w piątek 13 lutego na godz. 18.45.
  5. We środę 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przeżywamy XXI Światowy Dzień Chorego. Centralne uroczystości w Toruniu, odbędą się w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach o godz.  00.
  6. W sobotę 14 lutego przypada święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  7. W niedzielę 15 lutego zapraszamy do kościoła na godz. 11 wszystkie dzieci. Gościć będziemy ks. bpa Antoniego Długosza, który o godz. 11.00 spotka się z dziećmi na wspólnym śpiewaniu, a o godz. 11.30 odprawi Mszę św. z kazaniem dla dzieci.
  8. Księża Salezjanie zapraszają na półkolonie organizowane w szkole przy Storczykowej od 16 lutego. W programie wiele interesujących zajęć. Koszt 200 zł. Bliższe informacje na plakacie w gablocie parafialnej. Zapisy w Szkołach Salezjańskich przy ul. Storczykowej.
  9. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Znajdziemy tam artykuły na temat świętości małżeństwa oraz ludzkiego cierpienia i przemijania.