VI  NIEDZIELA  ZWYKŁA 17.02.2019

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Małżonków zapraszamy na konferencję pt. „Szczęście
    w małżeństwie”, którą wygłosi p. dr inż. Jacek Pulikowski, szeroko w Polsce znany doradca rodzinny, rekolekcjonista i autor wielu książek. Spotkanie odbędzie się we wtorek 19 lutego
    o godz. 18.45 (bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00)
    w kościele, w Parafii św. Józefa w Toruniu. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy działającej przy tutejszej parafii Katolickiej Wspólnoty Małżeństw „Dom na Skale”. Zapraszamy.
  3. Spotkanie formacyjne ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00,
    w salce ministranckiej.
  4. Próba Scholii dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00
    w salce parafialnej.
  5. We środę odbędzie się próba Chóru parafialnego o godz. 16:00
    w salce parafialnej.
  6. We czwartek o godz. 18:40 w salce parafialnej próba
    Zespołu młodzieżowego. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą Niedzielę /24.02.2019r./ na godz. 13:00 zapraszamy
    na spotkanie formacyjne rodziców i dzieci przygotowujące się
    do przyjęcia I Komunii Świętej.
  8. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela
    oraz parafialnego Biuletynu.