OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Odnaleźliśmy balaski, które niegdyś stały w tym kościele. Postanowiliśmy je odnowić i umieścić w świątyni, aby osoby, które mają wolę przyjmować Komunię św. na klęcząco mogły to uczynić.
  3. We środę 23 lutego wspominamy bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
  4. Z soboty na niedzielę 26.02 – 27.02 zapraszamy na czuwanie modlitewne „Noc walki o Błogosławieństwo dla Polski”. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim a zakończymy Mszą św. o godz. 24.00.
  5. W dniach od 27 do 29 maja zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów Śląska, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni   w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Są one cegiełką przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Do nabycia w zakrystii u Panów kościelnych                               i u p. Hanny na chórze.