1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. W zeszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadziło zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci z naszej parafii uczęszczające do Zespołu Szkół nr 24. Podczas zbiórki zebrano kwotę 5314zł. Wszystkim, którzy pomogli zorganizować zbiórkę oraz wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek 24 lutego na godz. 16.00, zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne do kościoła.
  4. We wtorek 25 lutego po Mszy św. o 18.00 do salki parafialnej zapraszamy na spotkanie formacyjne wspólnotę Żywego Różańca. Natomiast w niedzielę
    2 marca na godz. 8.30 do kościoła zapraszamy na Mszę św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
  5. W środę 26 lutego po Mszy św. o 18.00 do salki parafialnej zapraszamy studentów na kolejne spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego.
  6. W piątek 28 lutego po Mszy o 18.00 do salki parafialnej zapraszamy
    na spotkanie Kręgu Biblijnego na wspólną modlitwę i rozważanie Słowa Bożego.
  7. W każdą niedzielę na godz. 10.00 do salki parafialnej zapraszamy dzieci
    na Oazę Dzieci Bożych. Spotkania odbywają się w dwóch grupach kl. 1-3 i kl. 4-6. Serdecznie zapraszamy.
  8. W dniach 19 – 21 maja 2014r. organizujemy pielgrzymkę dziękczynną za dar kanonizacji Jana Pawła II Szlakiem Papieskim – Jasna Góra, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym
    i zakrystii.
  9. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Niedziela”, a w nim pośród wielu ciekawych artykułów wywiad z ks. bpem. Andrzejem Suskim, który opowiada o spotkaniu z papieżem Franciszkiem w Rzymie.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Elżbieta Franckiewicz – Dobrowolska. Dobry Jezu, a nasz Panie….