VII  NIEDZIELA  ZWYKŁA 24.02.2019

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 – 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Zachęcamy do wstępowania w szeregi Żywego Różańca.
    Przez modlitwę różańcową możemy wyprosić u Boga wiele łask dla siebie i swoich najbliższych. Do odmawiania różańca zachęcała Matka Boża podczas objawień w Lourdes i Fatimie.
  3. W I sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. Spotkanie formacyjne ministrantów i kandydatów do służby ministranckiej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00,
    w salce ministranckiej.
  5. Próba Scholii dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00, w salce parafialnej.
  6. We środę odbędzie się próba Chóru parafialnego o godz. 16.00. w salce parafialnej.
  7. We czwartek o godz. 18.45 w salce parafialnej próba
    Zespołu młodzieżowego. Serdecznie zapraszamy.
  8. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.