1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Wczoraj w naszym kościele przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na tzw. Biały Tydzień od poniedziałku do piątku na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie do plebanii. Tematem spotkanie będzie omówienie trasy  procesji Bożego Ciała.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie modlitewne przed tą uroczystością odbędzie się w siedmiu kościołach stacyjnych oraz w Wyższym Seminarium Duchownym. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania kolejnego numeru Tygodnika Niedziela. Znajdziemy tam relację z uroczystości włączenia ks. prał. Stanisława Kardasza w poczet Honorowych Generałów Policji.