OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W naszej wspólnocie witamy ks. Adama Czerwińskiego, misjonarza posługującego na Kubie. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła możemy ofiarą wesprzeć wszystkie inicjatywy, które ks. Adam prowadzi na Kubie. Za złożone ofiary Bóg zapłać. 
  3. We środę o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji Policjantek i Policjantów oraz Pracowników Cywilnych Policji. Zapraszamy do udziału we Mszy św. w intencji tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo. 
  4. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie we czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
  5. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie  recytowana i bez kazania. 
  6. W dniach 30.08 – 1.09.2024 zapraszamy na pielgrzymkę na Mazowsze  i Lubelszczyznę. Szczegóły na plakacie na stronie internetowej parafii oraz w gablocie parafialnej. 
  7. W listopadzie odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do Rzymu w dwóch wersjach, będącą dziękczynieniem za 25 lat wizyty św. Jana Pawła II           w Toruniu i 25- tą rocznicę beatyfikacji błog. ks. Stefana Frelichowskiego. Obecni będą nasi księża biskupi. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii oraz stronie diecezjalnej. 
  8.  W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Rozpoczęliśmy prace przy elewacji zachodniej naszego kościoła. Z racji prowadzonych prac utrudnione może być przejście przy kościele. Prosimy, aby wtedy kierować się w stronę wejścia koło plebanii. Bóg zapłać też za wszelkie ofiary składane na ten cel. Wpłacane w imiennych kopertach, wpłacane na konto i składane na kolektę. W intencji Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną.