1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej eucharystii.

2. W dniach 29 – 30 lipca gościć będziemy w naszej parafii 24 Pielgrzymkę Biegową z Bytowa do Częstochowy. Przybędą do nas 29 lipca o godz. 17.00. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów proszeni są o zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym.

3. Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę odbędzie się w dniach 4-12 sierpnia. Zapisy do Grupy Białej rozpoczną się od  1 sierpnia w godz. 16.00 – 18.00 w parafii pw. Św. Antoniego na toruńskich Wrzosach. Przewodnikiem grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela, do którego dołączona jest Encyklika Ojca Świętego Franciszka Lumen Fidei (Światło Wiary). Znajdziemy też regulamin Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, oraz artykuł o Bł. Mariannie Biernackiej, która jest patronką teściowych.

5. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Robert Mamontowicz l. 54 oraz śp. Marek Woźniak l. 45. Dobry Jezu,   a nasz Panie…