1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dniach od 7 – 11 września wraz z parafią pw. Św. Antoniego pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Wilna, Trok i na Górę Krzyży. Cena 800 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii i biurze parafialnym.
  3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Kodnia prosimy o dopełnienie do 5 sierpnia br.  formalności związanych z wyjazdem.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji we środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.
  6. W czwartek 6 sierpnia przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego.
  7. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla w godz. 16.00- 18.00.
  8. Przy ul. Młodzieżowej 29 powstaje Katolicki Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek na skale”. Informacje i dane kontaktowe na stronie internetowej www.domeknaskale.pl
  9. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na inwestycje parafialne.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.