1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Osoby, które zgłosiły chęć udziału w pielgrzymce do Częstochowy, która odbędzie się 14 września proszone są o uzupełnienie danych i dokonanie wpłaty.

3. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne małżeństwa z Kręgów Domowego Kościoła.

5. Dobiega końca peregrynacja Jasnogórskiego Wizerunku w Diecezji Toruńskiej. Kontynuacją tego wydarzenia jest nawiedzenie Obrazu Matki Bożej w naszych rodzinach. Chęć przyjęcia Obrazu prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub zakrystii.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Wojciech Baranowski l. 60, zam. przy ul. Legionów; śp. Irena Murawska l. 73, zam. ostatnio w Niemczech; śp. Krzysztof Bytner l. 50 zam. przy ul. Wybickiego; śp. Mirosław Różański l. 56, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu a nasz Panie….