OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. We wtorek 26 sierpnia przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu na Mszach św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu. Jest to też Dzień Modlitw za Kościół Prześladowany na Bliskim Wschodzie.
  3. W najbliższą niedzielę 31 sierpnia odpowiadając na Apel ks. Waldemara Cisło, Dyrektora Sekcji Polskiej Pomocy Kościołowi przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom żyjącym w Iraku.
  4. W niedziele otwarte będzie przejście do kościoła od strony ul. B. Głowackiego. Tak więc mieszkańcy tej części osiedla mogą skorzystać ze skrótu. Póki co, można przejść po trawie. Gdy uzyskamy odpowiednie pozwolenia przystąpimy do wykonania alejek. Po wykonaniu alejek przejście będzie otwarte na stałe.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Jadwiga Żyśko, l. 71, zam. przy ul. PCK;  śp. Wiesława Czajkowska l. 66, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Wacław Grocki l. 66 zam. przy ul. Bartosza Głowackiego; śp. Zdzisław Klatczyński l. 58, zam. przy ul. Legionów; śp. Halina Jankowska, l.79, zam. przy ul. Kołłątaja; śp. Andrzej Lewandowski, l. 54, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie….