OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dzisiaj w parafii gościmy ś. Wiolettę, Elżbietankę pracującą na misji  w Boliwii. Po Mszach przed kościołem możne wesprzeć ofiarą dzieła misyjne.   
 3. Okazja do spowiedzi w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
 4. W czwartek przeżywamy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela  i Rafała.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
 6. Przygotowujemy się do sezonu grzewczego w kościele. Poczynimy wszelkie starania, aby zapewnić ciepło naszym Wiernym. W ubiegłych latach koszt ogrzewania kościoła w sezonie zimowym wynosił ok. 12 tys. zł. Obecnie wszystko zależeć będzie od ceny oleju opałowego. Do skarbonek
  kościelnych  z napisem:  „ofiara na ogrzewanie kościoła” oraz do skarbonki św. Antoniego można składać ofiary na zakup tegoż oleju. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel. O zebranej kwocie i ilości litrów zakupionego oleju opałowego poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych. Bóg zapłać! 
 7. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Zachęcamy także do nabywania naszych parafialnych płyt w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego . Płyty te stanowią cegiełki na potrzeby naszej parafii. Do nabycia są u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.