1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. W czwartek 30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będzie przez całą dobę, aż do piątku 31 października. O godz. 7.30 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego i zakończymy czuwanie. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie według wyznaczonego planu. Mamy nadzieję, że ani przez chwilę nie zabraknie modlących się parafian. Szczególnie liczymy na modlitwę w późnych godzinach nocnych. Spróbujmy chociaż przez  1 godzinę być w świątyni na adoracji. Plan Adoracji wywieszony jest w gablocie oraz wyłożone z tyłu kościoła.
  3. Jeszcze tylko do piątku odprawiamy nabożeństwo różańcowe. Dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30.  W piątek 31 października zapraszamy dzieci i młodzież na godz. 16.00 do odmówienia różańca św. a następnie odbędzie się nabożeństwo poświęcone Świętym pt. „ Świętymi Bądźcie”.
  4. Dzisiaj wspominamy 75. rocznicę rozpoczęcia masowych egzekucji w lesie na Barbarce. Z tej okazji o godz. 13.00 przy pomniku ofiar na Barbarce odprawiona zostanie Msza św. Będzie to uroczystość religijno – patriotyczna organizowana przez władze miasta Torunia i parafię św. Antoniego.
  5. Dzisiaj o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Antoniego na Wrzosach odbędzie koncert na którym zostanie wykonany słynny utwór „Gloria” Antonio Vivaldiego. Wystąpi chór i orkiestra symfoniczna pod dyrekcją Piotra Dołęgowskiego. Wstęp na koncert bezpłatny.
  6. W sobotę 1 listopada przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego – nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15.00. Po Mszy św. o godz. 7.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do odmówienia modlitwy różańcowej.
  7. W przyszłą niedzielę – 2 listopada przeżywamy dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych. Przez całą oktawę o godz. 18.00 odprawiać będziemy Msze św. wspólne za zmarłych, których polecamy na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmówimy Różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie całe rodziny i zachęcamy do przyjęcia Komunii św. za zmarłych. Pamiętajmy, że to najpiękniejszy dar, jaki możemy ofiarować naszym bliskim. Kartki wypominkowe można składać w zakrystii i biurze parafialnym przez cały tydzień. Ofiary przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  8. W niedzielę 2 listopada o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej polecamy numer Tyg. Kat. Niedziela.