OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2.  Dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na rzecz parafii. Zakończone i odebrane zostały prace przy elewacji frontowej naszego Kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na kolektę, w imiennych kopertach i na konto parafialne na rzecz spłaty wkładu własnego parafii.  W każdą drugą niedzielę  miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji Ofiarodawców.  
  3. Dzisiaj na  Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. 
  4. W dniach od 27.04 – 5.05. 2024 r. zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w gablocie parafialnej.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Diecezji Toruńskiej. 
  6. Do 23 listopada można w zakrystii i biurze parafialnym składać kartki wypominkowe. Mszę św. wspólną w intencji zmarłych odprawimy piątek 24 listopada o godz. 18.00. Po Mszy św. odmówimy modlitwę różańcową wyczytując ich imiona i nazwiska.. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tyg. Kat. Niedziela. Szczególnie polecamy płytę CD w wykonaniu p. Hani naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Drugi Brzeg”. Znajdziemy tam refleksyjne pieśni o przemijaniu, które dokładnie wpisują się w miesiąc listopad..  Można też nabyć pakiet wszystkich czterech płyt parafialnych. Płyty w całości stanowią cegiełkę  na potrzeby naszej parafii.