1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na kolektę  gospodarczą. Przeznaczymy je na realizację inwestycji parafialnych. W całym kościele zostało wymienione oświetlenie na ledowe.
  3. We środę 11 listopada przeżywamy Święto Odzyskania Niepodległości.
  4. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących w Syrii. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane często męczeńską śmiercią. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc w edukacji sierotom, wsparcie okaleczonych na skutek zamachów na chrześcijan. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  6. Dziś o godz. 13.00  zapraszamy na mszę św. rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. W poniedziałek 9 listopada  o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. Wspólnie z Katolickim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy w dniach 29.01 – 9.02. 2016 r.  pielgrzymkę do Meksyku. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz dostępny jest w zakrystii i biurze parafialnym.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela. Polecamy artykuły poświecone prześladowaniu chrześcijan.