1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dniu dzisiejszym przeżywamy w parafii Niedzielę Wyższego Seminarium Duchownego. Modlimy się w intencjach kleryków, profesorów, moderatorów i wychowawców. Gościmy ks. dr. Andrzeja Kowalskiego, ojca duchownego oraz kleryków. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  4. W piątek po wieczornej Mszy św. zbiórka dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz kandydatów na ministranta.
  5. W zeszłą środę odprawiliśmy Mszę św. w intencji ofiarodawców i ubogich rodzin naszej parafii. Po Mszy św. rozdaliśmy odzież na zimę. Składamy serdeczne Bóg zapłać darczyńcom oraz wolontariuszom za owocne przeprowadzenie akcji.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii Scholę Catedralis Thoruniensis. Swoim śpiewem uświetni Mszę św. o godz. 18.00 a po Mszy św. wystąpi z koncertem. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
    śp. Florentyna Mołodecka, zam. przy ul. Lelewela, l. 89 oraz Jadwiga Adamska, zam. przy ul. Dekerta, l. 48; Dobry Jezu, a nasz Panie…