1. W radosny dzień Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy, aby Chrystus zmartwychwstały, który „przezwyciężył śmierć, a na życie i nieśmiertelność rzucił światło przez Ewangelię” (2 Tm 1,10), umacniał Was w wierze, miłości i nadziei, która pozwala ufnie patrzeć w przyszłość!
  2. Zapraszamy do wspólnej nowenny do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwa odprawiane są codziennie o g. 17.3o aż do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego na zakończenie nowenny o g. 14.30.
  3. Kolekta zbierana w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Polecamy ją ofiarności Parafian.
  4. W środę w salce o g. 19.oo odbędzie się kolejne spotkanie formacyjno-duszpasterskie, na które zapraszamy młodzież klas pierwszych ponadgimnazjalnych z naszej parafii.
  5. W następną niedzielę zostanie przeprowadzona przed kościołem zbiórka pieniędzy do puszek na cele dobroczynne Caritas.
  6. Prosimy, aby do następnej niedzieli zostały przyniesione Skarbonki Wielkopostne. Złożone ofiary zostaną przekazane do Centrum Caritas i przeznaczone na cele dobroczynne.
  7. Po Wigilii Paschalnej i przez całą Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, zgodnie z zapowiedzią, zbieramy do specjalnych puszek ofiary na wcześniej przedstawione przez ks. Prałata inwestycje w naszym kościele.
  8. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w niedzielę o g. 8.oo śpiewamy Godzinki.
  9. W kościele jest wyłożony świąteczny numer „Naszej Wspólnoty” zawierający m.in. życzenia Księży Biskupów i kronikę inwestycyjną. Natomiast przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne. Tam też rozprowadzane są ulotki informujące i zachęcające do przekazania 1% z podatku na rzecz działalności charytatywnej Caritas Diecezji Toruńskiej.
  10. Papieska intencja modlitewna na kwiecień:
    „Aby każdy chrześcijanin, przyjmując światło Ducha Świętego i poddając się Jego kierownictwu, wiernie i z entuzjazmem odpowiadał na powszechne powołanie do świętości”.