1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na inwestycje parafialne.

3. Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia.

4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30.

5. Dzisiaj przypada kolejny Dzień Fatimski. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a następnie odmawiając różaniec udamy się w procesji ulicami: Podgórna, Wiązowa, Lelewela, Ogrodowa, Podgórna do kościoła.

6. W środę po wieczornej Mszy św. w naszym kościele odbędzie się czuwanie modlitewne przy śpiewie i rozważaniu Słowa Bożego, na które zaprasza wspólnota Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej wraz z duszpasterzami naszej parafii.

7. Przed trzema tygodniami obchodziliśmy w naszej parafii 35-lecie Domowego Kościoła. Wspólnota Domowego Kościoła wraz z ks. Łukaszem serdecznie zaprasza pary małżeńskie, które chciałyby się dowiedzieć więcej o tym Ruchu, na spotkanie w salce parafialnej, w czwartek po wieczornej Mszy św.

8. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.