OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. We wtorek 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przeżywamy XX Światowy Dzień Chorego. Centralne uroczystości w Toruniu, odbędą się w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach. O godz. 10. 30 okazja do spowiedzi św., a o godz. 11.00 Msza św. podczas, której udzielony zostanie Sakrament Chorych.
  3. W piątek 14 lutego przypada święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4.  W przyszła niedziele 16 lutego o godz. 12.30 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie informacyjne o warunkach naboru do Katolickiego Liceum Akademickiego im. Władysława Jagiełły w Toruniu. Liceum mieści się przy ul. Młodzieżowej 29.
  5. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę pieniędzy do puszek na obiady przeznaczone dla dzieci z naszej parafii uczęszczających do  Zespołu Szkół  nr. 24.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, składane w kopertach na kolektę i biurze parafialnym oraz wpłacane na konto. Przeznaczymy je na inwestycje w naszej parafii. Z nastaniem wiosny rozpoczniemy realizowanie projektu „Ogrody Maryi”.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. W dodatku diecezjalnym „Głos z Torunia” znajdziemy wywiad z s. Joanną Grodzicką, przeoryszą Karmelu w Łasinie, cudownie uzdrowioną w 1998 r. za wstawiennictwem ks. Stefana Frelichowskiego.