OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na wspólny śpiew kolęd z parafialnym chórem i scholką.
  3. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Kolędę przyjęło 2789 rodzin o 30 rodzin więcej niż w roku ubiegłym. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary, które przeznaczymy na realizacje parafialnych inwestycji.
  4. Jutro Przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. W tym dniu odprawiamy dodatkową Mszę św. o godz. 16.30. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego.  Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  6. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki parafialnej na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  8. W niedzielę 15 lutego zapraszamy do kościoła na godz. 11 wszystkie dzieci. Gościć będziemy ks. bpa Antoniego Długosza, który o godz. 11.00 spotka się z dziećmi na wspólnym śpiewaniu, a o godz. 11.30 odprawi Mszę św.  z kazaniem dla dzieci.
  9. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.