1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Jutro przypada 13 dzień miesiąca, przeżywamy Dzień Fatimski. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. udamy się do naszego ogrodu na modlitwę różańcową.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji we środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Zebraliśmy 6472 zł. To jedna z największych zbiórek. Bóg zapłać również za ofiary złożone dziś na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizację naszych inwestycji. W ostatnim czasie udoskonalamy min. odwodnienie terenu w ogrodzie.
  5. W czwartek 16 lipca przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Msze św. z nałożeniem Szkaplerza odprawimy o godz. 8.00 i 18.00. Szkaplerz przyjmujemy raz w życiu. Na przygotowanie do nałożenia szkaplerza zapraszamy w środę o godz. 17.00. Informacje związane z obietnicami wynikającymi z noszenia szkaplerza podamy na środowym spotkaniu oraz można przeczytać o nich min. w najnowszym tyg. Kat. Niedziela.  Szkaplerz można nabyć w zakrystii po Mszach św. w cenie 5 zł.
  6. W poniedziałek 27 lipca gościć będziemy uczestników XXVI Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby udzielić noclegu pielgrzymom mogą się zgłaszać do zakrystii i biura parafialnego. Prosimy także o poinformowanie, jeżeli ktoś od lat przyjmuje stałych pielgrzymów. Chodzi o to, aby nie powtórzyła się sytuacja, że ktoś zgłosi chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg,  a pielgrzymi nie dotrą,  gdyż udali się na stały nocleg.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jerzy Olszewski, l.81, zam. przy ul. Grudziądzkiej . Jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…