1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Zgodnie z rozporządzeniem biskupa Toruńskiego dzisiaj po mszach św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na osoby poszkodowane w wichurach            i nawałnicach. /odczytać Apel Biskupa Toruńskiego/.
  3. W poniedziałek 27 lipca gościć będziemy uczestników XXVI Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby udzielić noclegu pielgrzymom mogą się zgłaszać do zakrystii i biura parafialnego. Brakuje noclegu dla 10 osób. Osoby, które goszczą stałych pielgrzymów prosimy również o zgłoszenie tego faktu. Pielgrzymi przybędą do naszego kościoła ok. godz. 17.00
  4. W dniach od 7 – 11 września wraz z parafią pw. Św. Antoniego pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Wilna, Trok i na Górę Krzyży. Cena 800 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii i biurze parafialnym.
  5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Kodnia prosimy                             o dopełnienie do 5 sierpnia br.  formalności związanych z wyjazdem.
  6. Przypominamy, że w czasie wakacji we środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  7. W tym tygodniu przeżywamy I sobotę miesiąca. O godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.
  8. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej              w parafii pw. Chrystusa Króla od środy 29 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  9. Przy ul. Młodzieżowej 29 powstaje Katolicki Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek na skale”. Informacje i dane kontaktowe na stronie internetowej www.domeknaskale.pl
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Krystyna Springer – Madey,l.83,  zam. przy ul. Rusa; śp. Aleksandra Dziewierz, l. 86, zam. przy ul. Czarlińskiego. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00; śp. Krzysztof Kowalski, l. 61, zam. przy ul. Młodzieżowej. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek o godz. 11.00.  Dobry Jezu, a nasz Panie…