1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. We wtorek 29 września przeżywamy wspomnienie Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Zapraszamy na próby chóru parafialnego, które odbywają się w poniedziałki  i w czwartki po wieczornej Mszy św. w kościele. Zapraszamy także nowe osoby, które pragną śpiewać na chwałę Bożą.
  5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych będziemy odprawiali o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.30.
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza 17 października na pielgrzymkę do Lichenia. Koszt 25 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie parafialnej.
  7. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 do 18.00. W I sobotę miesiąca o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  8. W niedzielę 4 października we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu przeżywamy 29 rocznicę sakry Biskupa Toruńskiego Andrzeja Suskiego. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym Pasterzu.
  9. W niedzielę 4 października na godz. 16.00 do kościoła zapraszamy na spektakl zrealizowany na podstawie pism Sł. Bożej Rozalii Celakówny „Idę śladami Króla królów i Pana panów”.
  10. Wspólnie z Katolickim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy w dniach 29.01 – 9.02. 2016 r.  pielgrzymkę do Meksyku. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz dostępny jest w zakrystii i biurze parafialnym.
  11. Zapraszamy na próbę scholki w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej. Zachęcamy do wstępowania w szeregi.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.