OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady przeznaczone dla dzieci z Zespołu Szkół nr 24.

3. Dzisiaj kończymy wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Kolęda dodatkowa dla rodzin, które nie mogły jej przyjąć w wyznaczonym terminie odbędzie się w sobotę 6 lutego. Początek godz. 14.00.

4. Młodzież zainteresowana wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa proszona jest o kontakt z ks. Dawidem Urbaniakiem.

5. We wtorek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.

7. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na spotkanie Kręgu Biblijnego.

8. W sobotę 6 lutego o godz.8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce parafialnej.

9. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się próba scholki.

10. W przyszłą sobotę o godz. 10.00. w kościele odbędzie się zbiórka dla ministrantów i lektorów oraz dla kandydatów na ministrantów.

11. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

12. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.

13. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Janusz Iwański, l. 79, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…