1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30.
  3. Dzisiaj w kościele przeżywamy Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  4. Tegoroczne obchody patronalne województwa odbędą się w Toruniu, w dniu. Na godz. 10.30 serdecznie zapraszam do udziału w uroczystości odsłonięcia tablicy na toruńskim lotnisku, upamiętniającej spotkanie Ojca Świętego z mieszkańcami naszego miasta i diecezji, zaś na godzinę 12.00 do uczestnictwa w uroczystej liturgii w toruńskiej katedrze Św. Janów. Dziękować będziemy Bogu za Patrona naszej małej ojczyzny św. Jana Pawła II i upraszać Jego wstawiennictwo we wszystkich sprawach dobra wspólnego.
  5. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę na Diecezjalny Zjazd Żywego Różańca do Lisewa. Pielgrzymka odbędzie się 6 sierpnia br. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie naszych parafialnych inwestycji. Wykonujemy bramę z napisem Ogrody Maryi, która niebawem stanie w naszym ogrodzie. Przygotowujemy się również do wstawienia bramy od strony ul. B. Głowackiego.
  7. Z okazji Dnia Dziecka ministranci i lektorzy w przyszłą sobotę udadzą się do Straży Pożarnej. Zbiórka o godz. 9.15 przy kościele.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: śp. Janusz Świdziński, l. 93, zam. przy ul. PCK.  Dobry Jezu, a nasz Panie…