1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, przeprowadzi zbiórkę do puszek, przeznaczoną na obiady dla dzieci z naszej parafii, które uczęszczają do Zespołu Szkół nr 24.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Podczas Mszy św. poświęcimy plecaki dzieciom rozpoczynającym rok szkolny.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 16.00 – 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  6. W przyszłą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholki.
  7. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie formacyjne w przyszłą sobotę na godz. 10.00. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  8. W sobotę 3 września w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej /dawny Port Drzewny/ od godz. 12.00 odbędzie się kolejne Dziękczynienie w Rodzinie organizowane przez Radio Maryja i TV TRWAM.  Na scenie wystąpią znani artyści. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich i stoisk z ekologiczną żywnością oraz zwiedzić obiekty Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Szczegółowy program na plakacie przed kościołem.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.