1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone dla osób poszkodowanych w nawałnicach. Przejeżdżając przez tereny dotknięte kataklizmem, można zobaczyć ogrom zniszczeń. Niech nasza ofiara będzie wyrazem miłosierdzia i gestem solidarności z tymi, którzy potracili dobytek całego życia.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 16.00 – 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  5. Na pierwszą po wakacjach próbę scholki zapraszamy w sobotę 9 września na godz. 10.00 do salki parafialnej.
  6. W sobotę 2 września w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej /dawny Port Drzewny/ od godz. 12.00 odbędzie się kolejne Dziękczynienie w Rodzinie organizowane przez Radio Maryja i TV TRWAM.  Na scenie wystąpią znani artyści m.in. Jerzy Połomski. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich i stoisk z ekologiczną żywnością oraz zwiedzić obiekty Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.
  7. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci ze Szkoły przy ul Ogrodowej. Koszt obiadów na miesiąc dla jednego dziecka to 60 zł.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.