OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek w godz. 17.00 – 17.45. W I sobotę o godz. 17.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  4. Wspólnota Żywego Różańca 6 czerwca zaprasza na pielgrzymkę na Jasną górę. Szczegóły o zapisach znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz w gablocie parafialnej. 
  5. Ze względu, że w tym roku uroczystość 3 maja ku czci Matki Bożej przypada w niedzielę, przeniesiona została na sobotę 2 maja. Msze św. odprawiamy o godz. 8.00 i 18.00.  W sobotę 2 maja o godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy rozważającej Siedem Boleści Matki Bożej, o którą prosiła Matka Boża podczas objawień w Kibeho.  W ten sposób kontynuujemy  cykl  spotkań, które odbędą się na przestrzeni roku. Tym razem modlimy się o nawrócenie i miłosierdzie Boże dla jawnogrzeszników i wrogów Polski. 
  6. W piątek 1 maja ze względu na dyspensę Biskupa Toruńskiego nie obowiązuje piątkowy post. 
  7. Pielgrzymi udający się w dniach 1 – 3 maja do Kalwarii Wejherowskiej i Sanktuariów Pomorza, wyjeżdżają o godz. 7.00 sprzed Kościoła. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tyg. Kat. Niedziela. Do nabycia są również nasze płyty parafialne z pieśniami w wykonaniu p. Hanny Hohlweg naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Płyty stanowią cegiełkę na rzecz naszej parafii. Do nabycia u Panów Kościelnych pod chórem oraz w zakrystii.