OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 7.00 zostanie poświęcony opłatek wigilijny. Można go będzie odbierać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania lub w zakrystii po Mszach św. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Ofiary składane przeznaczymy na inwestycje w naszej parafii. 
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego. 
  4. W piątek 25 listopada w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 16.00 ks. bp Józef Szamocki udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  5.  Ofiary składane do skarbonek na zakup oleju do ogrzewania naszego kościoła wyniosły 5917 zł. Już niebawem rozpoczniemy ogrzewanie naszej świątyni. Bardzo prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do świątyni
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli cena 10 zł. Do nabycia są również nasze płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby naszej parafii.