OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.  Podczas Mszy św. o godz. 7.00 zostanie poświęcony opłatek wigilijny. Można go odbierać w biurze parafialnym i zakrystii. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła, by w jej imieniu roznosił opłatki do domów. 
  2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. 
  3.  Pragniemy bardzo serdecznie podziękować p. Wandzie Rudkiewicz i p. Barbarze Hercka za to, że bezinteresownie dbają o porządek w ogrodzie parafialnym. Godzinami spędzają czas na pielęgnując ogród. Bóg zapłać za poświęcenie i ofiarowany czas. 
  4. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Gietrzwałdu, który odbędzie się 7 grudnia br. proszone są o dokonywanie wpłat. 
  5. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W niedzielę 15 grudnia Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę na ten cel.  
  6. W sobotę 11 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 w parafii pw. Św. Józefa na Bielanach odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Pectus. Bilety w cenie 40 zł są d0 nabycia w zakrystii i biurze parafialnym. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.