1. Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołana kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich młodych ludziach, którzy przygotowują się do przyjęcia święceń kapłańskich, a także módlmy się o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie. W sposób szczególny módlmy się za kleryków, którzy w tym roku przyjmą święcenia kapłańskie i święcenia diakonatu.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. Uczniów klas III gimnazjum oraz wszystkich, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek i piątek na godz. 16.00 w kościele. Jest to spotkanie obowiązkowe.
  4. W sobotę 21 maja przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Msze św. zostaną odprawione o godz. 9.00 i 11.00. Spowiedź święta dla dzieci oraz ich rodzin odbędzie się w czwartek dla klas B i C o godz. 15.00, zaś dla klas A i D o godz. 16.00.
  5. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuariów na południu Polski. W planie pielgrzymki znajdują się: Jasna Góra, Gidle, Łagiewniki, Zakopane, a także Oświęcim i Wieliczka. Termin wyjazdu od 5 do 11 czerwca. Koszt 650 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  6. Klub Seniora organizuje także pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 24 września do 2 października. W planie pielgrzymki znajdują się m.in.: Asyż, Monte Casino, Rzym, Orvieto, Wenecja i Mariazell. Koszt pielgrzymki 1750 zł. i 85 euro. Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii oraz telefonicznie (numer tel. 603 791 844, 724 157 235).
  7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Wyjazd 28 maja, koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Organizujemy wyjazd dla młodzieży na Pola Lednickie. Odbędzie się on 4 czerwca, koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Można także kupić modlitwę i Litanię do bł. Jana Pawła II za 0,50 zł.