1. Obchodzimy dziś uroczystość Trójcy Najświętszej. W tym dniu kończy się czas spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe sprawujemy w łączności z wieczorną adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
  3. Uczniów z klas I i II gimnazjum, którzy nie ukończyli przygotowania do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na godz. 16.30.
  4. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i krwi Chrystusa (Boże Ciało). Procesja pod przewodnictwem Ks. Biskupa wyruszy z katedry po Mszy Świętej o godz. 9.00 i przejdzie do kościoła Chrystusa Króla. Służba liturgiczna, dziewczynki sypiące kwiaty, poczty sztandarowe i dzieci pierwszokomunijne ustawiają się przy wejściu do katedry. W naszym kościele Msze święte będziemy sprawować o godz. 7.00, 8.30, 12.00, 13.00, 15.00 i 18.00. Przypominamy, że obecność na Mszy świętej w tym dniu jest obowiązkiem katolika!
  5. Serdecznie zapraszamy młodzież na organizowany wyjazd nad jezioro do Osieka w Borach Tucholskich, który połączony jest z pływanie na kajaku, żaglówce i desce windsurfingowej. Odbędzie się on w dniach 12 – 19 sierpnia, koszt 420 zł. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Mariusza Wojnowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przypominamy, że w miesiącu lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00. W miesiącu sierpniu jest nieczynne biuro małżeńskie i poradnictwo rodzinne. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.