1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, które uczą się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ofiarności i dziękujemy za złożone ofiary.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. w dziś na godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne do salki parafialnej.
  3. Klub Seniora naszej parafii organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 28 maja do 5 czerwca. W planie pielgrzymki znajdują się m.in.: Asyż, Monte Casino, Rzym, Orvieto, Wenecja i Mariazell. Koszt pielgrzymki 1750 zł. i 85 euro. Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii oraz telefonicznie (numer tel. 724-157-235).
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  5. Wszystkie dzieci zapraszamy do włączenia się w działalność kółka misyjnego. Spotkanie będzie jutro, w poniedziałek o godz. 17.00.
  6. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie również w sobotę na godz. 11.00 do salki parafialnej.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na budowę pomnika bł. Jerzego Popiełuszki w Toruniu. Serdecznie polecamy ofiarności.
  9. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały informacje o sposobie przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Toruńskiej. Nas nic to nie kosztuje, a innym możemy pomóc. Dlatego prosimy o wsparcie tego dzieła.
  10. Informujemy, że od 2 marca nastąpi zmiana w funkcjonowaniu Biura małżeńskiego. Będzie ono czynne w środy w godz. 18.30 – 19.00, a nie jak dotąd we wtorki.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.