1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
 2. Zachęcamy wiernych do włączenia się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Deklaracje są wyłożone przed kościołem. Po ich wypełnieniu prosimy odciąć część druku i zostawić w zakrystii, aby później zostały przesłane do Częstochowy.
 3. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na próbę generalną w czwartek o godz. 18.30 w kościele.
 4. Spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin odbędzie się we wtorek o godz. 15.30. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp. Józef Szamocki w piątek podczas Mszy św. o godz. 16.00.
 5. W tym tygodniu biały tydzień przeżywają dzieci pierwszokomunijne. Mszę św. dla nich oraz ich rodzin odprawiamy od poniedziałku do czwartku o godz. 16.30.
 6. Uczniów klas III szkoły podstawowej, którzy w tym roku obchodzą 1. rocznicę przystąpienia do I Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 do skorzystania z sakramentu spowiedzi. Po spowiedzi dla dzieci odbędzie się próba przed Mszą rocznicą, która zostanie odprawiona w niedzielę o godz. 11.00.
 7. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. wspólnotową w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
 8. Wszystkich, którzy w kwietniu uczestniczyli w pielgrzymce parafialnej do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w niedzielę 3 czerwca na godz. 15.00 do salki parafialnej.
 9. Organizujemy dla młodzieży wyjazd na Lednicę w sobotę 2 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00, koszt 45 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
 10. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje 9 czerwca jednodniową pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Koszt pielgrzymki 40 zł, zapisy przyjmujemy w zakrystii.
 11. Ks. prałat Stanisław Kardasz i ks. Jacek Kwiatkowski napisali i wydali książkę – album pt. „Kościoły drewniane Diecezji Toruńskiej”, która zawiera opis 24 drewnianych kościołów. Książkę-album można nabyć w zakrystii oraz u ministrantów przy wyjściu z kościoła w cenie 50 zł.
 12. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.