OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na  Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na Nowy Rok 2023. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i za modlitwę, którą zanosicie za kapłanów i naszą parafię. 
  2. Zakończyliśmy rok 2022 i rozpoczęliśmy rok 2023. W minionym roku                 w naszej parafii udzieliliśmy 81 chrztów.  Do I Komunii św. przystąpiły 102 osoby. Pobłogosławiliśmy 13 małżeństw. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy 113 osób z naszej parafii. 
  3. Od 2 stycznia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie w naszej parafii. W tym roku odwiedzamy tylko tych mieszkańców, którzy wcześniej zaprosili kapłana z kolędą. Chęć przyjęcia kolędy można zgłaszać w zakrystii, telefonicznie lub drogą elektroniczną. Plan kolęd umieszczony jest na stronie internetowej oraz w gablocie ogłoszeń. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 a w sobotę o godz. 14.00. W czasie kolęd Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę  w godz. 9.00 – 9.30. Pilne sprawy można załatwiać po Mszach św.    w zakrystii. 
  4. W piątek 6 stycznia przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwaną Trzech Króli. Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na misje. 
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek,  piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św., w I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. W intencji Ofiarodawców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat. Niedziela. Do nabycia są też płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowią cegiełkę na rzecz naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u Panów Kościelnych pod chórem.