OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na  Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na Nowy Rok 2020. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i za modlitwę, którą zanosicie za kapłanów i naszą parafię. 
  2. Zakończyliśmy rok 2019 i rozpoczęliśmy rok 2020. W minionym roku w naszej parafii udzieliliśmy 109 chrztów. Sakrament Bierzmowania przyjęło 71 osób. Do I Komunii św. przystąpiło 53 /pięćdziesięcioro troje dzieci/ dzieci. Pobłogosławiliśmy 18 małżeństw. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy 102 osoby z naszej parafii. W sumie w parafii odbyło się 212 pogrzebów gdyż na miejsce wiecznego spoczynku odprowadzamy też osoby bezdomne i nigdzie nie zameldowane. 
  3. W tym roku przeżywać będziemy pięćdziesiątą rocznicę istnienia parafii i sześćdziesiątą rocznicę święceń kapłańskich. O szczegółach tych uroczystości poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych
  4. W czasie kolęd Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę  w godz. 9.00 – 9.30. Pilne sprawy można załatwiać po Mszach św. w zakrystii. 
  5. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii, Biuletynie parafialnym oraz w gablocie przed kościołem. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w sobotę o 14.00 a w niedzielę o godz. 14.30