OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli kapłanów z Bożym Błogosławieństwem. W tym roku odwiedziliśmy 1002 rodziny. Raz jeszcze dziękujemy za serdeczne przyjęcie i owocne rozmowy.  
  3. W sobotę 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 8.00 udzielimy Sakramentu Chorych. 
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W ostatnim czasie musimy odnowić system monitoringu przeciwpożarowego w naszym kościele. Nieuzasadnione włączanie się alarmu w kościele spowodowane było niesprawnością czujek przeciw pożarowych. Koszt tej inwestycji to ponad 10 tys. zł. Dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na konto, przekazywane w imiennych kopertach i wpłacanych na kolektę. W intencji ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30  sprawujemy Mszę św. dziękczynną. 
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Do nabycia mamy także  płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Kościelnych.