OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej na każdy dzień. 
 2. W minioną sobotę w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość I Komunii Św. Dziękuję ks. Krzysztofowi, p. Gosi Roszak, p. Hani Hohlweg,
  p. Leszkowi i Leonardowi za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości. 
 3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie oraz o 17.30 w kościele. W niedzielę nabożeństwo majowe odprawiamy o godz. 17.30.
 4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30 świętować będziemy pierwszą rocznicę Komunii Św. dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do tego sakramentu. 
 5. Na pielgrzymkę do Śląska Opolskiego wyruszamy w piątek o godz. 6.00 sprzed Kościoła. Apelowi jasnogórskiemu, transmitowanemu przez TV TRWAM w sobotę 28 maja, przewodniczył będzie ks. Proboszcz.  
 6. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się beatyfikacja Pauliny Jarikot, założycielki Żywego Różańca. Transmisja tej uroczystości o godz. 15.00 w TV TRWAM. 
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
  Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maryjny. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze.