OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie procesji Bożego Ciała.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Do czwartku, po Mszy św. o godz. 18.00, jeżeli pogoda pozwoli, będą odbywały się procesje Eucharystyczne z kościoła do ogrodu. Zachęcamy do udziału dziewczynki sypiące kwiatki, służbę liturgiczną i wszystkich chcących włączyć się w procesję.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto oraz w imiennych kopertach. W intencji ofiarodawców w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną. Tak jak ogłaszaliśmy przygotowujemy się od odnowienia wieży i elewacji frontowej kościoła. 
  5. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy rano po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30. 
  6. W tym tygodniu wspominamy: W poniedziałek bł. Męczenników Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Towarzyszy; We wtorek św. Antoniego z Padwy; we środę Bł. Michała Kozala, bpa i męcz; w piątek św. Alberta Chmielowskiego
  7. Zachęcamy czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. W tym tygodniu do Tygodnika dodano Magazyn: My, Naród. Cena 15 zł. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” oraz „Dziękuję Tobie o Panie z pieśniami uwielbieniowymi i refleksyjnymi, a także płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Płyty zostały wydane przez naszą parafię i stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem, oraz w zakrystii