OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. W naszej Wspólnocie witamy s. Judytę, pracującą na misjach w Zambii. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na cele misyjne. 
 3. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
 4. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. W niedzielę 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. 
 5. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
 6. We wtorek przeżywamy uroczystość Najśw. Maryi Panny Nieustającej Pomocy, Patronki naszej Diecezji. Początek uroczystości o godz. 17.00 na dziedzińcu Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, gdzie odmówiona zostanie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie procesja do kościoła pw. Św. Józefa na Bielanach gdzie o 18.00 odprawiona zostanie Msza św. 
 7. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy do piątku 30 czerwca, rano po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30. 
 8. W tym tygodniu przeżywamy I sobotę miesiąca.  Ze względu a wyjazd do Gietrzwałdu, różaniec fatimski odmówimy już o godz. 7.00 a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
 9. Pielgrzymi udający się w sobotę na pielgrzymkę do Gietrzwałdu wyjeżdżają o godz. 8.00 sprzed kościoła.
 10. W dniach 9 – 10 września zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętokrzyskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” oraz „Dziękuję Tobie o Panie z pieśniami uwielbieniowymi  i refleksyjnymi, a także płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Płyty zostały wydane przez naszą parafię i stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem, w zakrystii oraz u p. Hanny na chórze.