OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Rozpoczynamy remont wieży i elewacji frontowej naszego kościoła. Część środków na ten cel pozyskaliśmy z dotacji. Wkład własny parafii to ponad 200 tys. zł. Koszt całej inwestycji to ponad 700 tys. zł. O szczegółach w sprawie uzyskanych dotacji poinformujemy już wkrótce. Pragniemy, aby nasza świątynia, która jest pięknym wyrazem naszej wiary była również zadbana materialnie. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kolektę, wpłacane w imiennych kopertach i na konto parafialne. Ofiarodawców wpiszemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń. 
 3.  W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
 4. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. W niedzielę 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. 
 5. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
 6. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca okazja do spowiedzi w godz. 17.00 – 17.45. 
 7. W dniach 9 – 10 września zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętokrzyskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
  Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne                         w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem, w zakrystii oraz u p. Hanny na chórze.