1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Ksiądz Biskup Andrzej Suski mianował wikariuszem naszej parafii ks. neoprezbitera   Pawła Wróblewskiego. Otoczmy modlitwą nowego kapłana, który w naszej wspólnocie parafialnej rozpocznie swoją kapłańską drogę.
  3. W dniach od 7 – 11 września wraz z parafią pw. Św. Antoniego pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Wilna, Trok i na Górę Krzyży. Cena 800 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii i biurze parafialnym.
  4. W czwartek przypada 23 dzień miesiąca lipca. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Ojca Pio na wspólne modlitewne spotkanie o godz. 17.30              w kościele.
  5. W sobotę przeżywamy święto św. Jakuba oraz św. Krzysztofa – Patrona Kierowców.
  6. Przypominamy, że w czasie wakacji we środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  7. W poniedziałek 27 lipca gościć będziemy uczestników XXVI Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby udzielić noclegu pielgrzymom mogą się zgłaszać do zakrystii i biura parafialnego. Prosimy także o poinformowanie, jeżeli ktoś od lat przyjmuje stałych pielgrzymów. Chodzi o to, aby nie powtórzyła się sytuacja, że ktoś zgłosi chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg,  a pielgrzymi nie dotrą,  gdyż udali się na stały nocleg.
  8. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej              w parafii pw. Chrystusa Króla od środy 29 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  9. Przy ul. Młodzieżowej 29 powstaje Katolicki Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek na skale”. Informacje i dane kontaktowe na stronie internetowej www.domeknaskale.pl
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Andrzej Napierski, l.61, zam. przy ul. Młodzieżowej. Dobry Jezu, a nasz Panie…