OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. W sobotę o 7.15 odmówimy Różaniec fatimski.
  4. W sobotę 6 sierpnia przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia. Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej              w parafii pw. Chrystusa Króla w godz. 16.00- 18.00.
  6. W czwartek 4 sierpnia rozpoczyna się także tzw. Minipielgrzymka, wędrująca między kościołami Torunia, która duchowo łączy się z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Program Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie przed kościołem i zamieszczony na stronie internetowej parafii.
  7. W sobotę 6 sierpnia w Lisewie odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca z naszej diecezji. Wyjazd z przed kościoła o godz. 8.15. Są jeszcze dwa wolne miejsca.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  9. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jadwigę Stegnicką, la. 57, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Krzysztof Marchel, l. 74, zam. przy ul. B. Głowackiego. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…